Menu

Zwrot towaru

 

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość:

Mają Państwo prawo zwrotu lub wymiany zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie do 30 dni kalendarzowych od daty jego otrzymania pod warunkiem, iż nie nosi on żadnych oznak użytkowania (dotyczy Konsumentów).

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym Klient odebrał przesyłkę czyli wszedł w posiadanie zamówionych towarów lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie zamówionych Towarów.

Prawo do odstąpienia od umowy przez Konsumenta jest wyłączone w przypadku umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, zmodyfikowana na życzenie Klienta bądź wyprodukowana według jego specyfikacji (np. zamówienie pościeli jedwabnej w niestandardowym rozmiarze).

Aby dokonać zwrotu mogą skorzystać Państwo z opcji Wygodnych Zwrotów.

[BANER-WZ]


Alternatywnie mogą Państwo wydrukować i wypełnić formularz zwrotu (do pobrania poniżej) i nadać towar we własnym zakresie na adres firmy:

Malbery Agata Radziwanowski

Niegrzebia 18

73-150 Łobez

Zwrotu pieniędzy dokonujemy w terminie do 14 dni kalendarzowych, licząc od dnia otrzymania przez nas zwracanego produktu.

O zwrocie towaru lub wymianie możesz nas poinformować pisząc na adres info@malbery.eu, dzięki czemu będziemy mogli w możliwie jak najkrótszym czasie dokonać zwrotu lub wymiany.

Prosimy o odesłanie produktu/ów w oryginalnym opakowaniu.

Przesyłkę prosimy nadawać najlepiej kurierem lub jako list/paczka polecony/a. To zapewni gwarancję dostarczenia do nas przesyłki.

Nie przyjmujemy zwrotów nadanych za pobraniem.

Wszelkie koszty związane z wymianą bądź zwrotem towaru (w przypadku kiedy powodem nie jest wada produktu) ponosi kupujący.

Do pobrania w przypadku zwrotu:

Formularz odstąpienia od umowy (.doc)

Formularz odstąpienia od umowy (.pdf)

Warunki odstąpienia od umowy zawartej na odległość określone są szczegółowo w regulaminie Sklepu Malbery § 8 (konsumenci) oraz § 9 (przedsiębiorcy).


Dodatkowe prawo zwrotu towarów:

W Sklepie Malbery każdy Konsument może zwrócić zakupiony towar w ciągu 30 dni od daty ich dostarczenia.

Możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni nie narusza ani nie ogranicza praw konsumenta do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania przyczyny, zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Wszelkie dodatkowe warunki obowiązują dopiero po upłynięciu 14-dniowego ustawowego terminu.

Let's stay social @jedwabmalbery

© 2019 - Malbery. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy artykuł pojawi się na magazynie. Podaj nam swój adres e-mail oraz ilość produktów.