Menu

Sposoby płatności

 

W internetowym sklepie Malbery przyjmujemy następujące płatności:

 

1. Za pobraniem (gotówka lub karta płatnicza)  – przy odbiorze przesyłki u kuriera firmy DPD bądź płatność w Paczkomacie InPost:

Tradycyjnie u kuriera DPD za przesyłkę pobraniową istnieje opcja płatności gotówką. Dodatkowo, wszyscy kurierzy DPD wyposażeni są w terminale płatnicze, które umożliwiają rozliczenia bezgotówkowe za pomocą karty płatniczej krajowej lub zagranicznej. Usługa ta jest dostępna na terenie całego kraju. 

Również w większości Paczkomatów InPost za odebranie przesyłki za pobraniem zapłacić można kartą zbliżeniową; natomiast gotówką zapłacimy jedynie w oddziale InPost.

 

2. Przelew tradycyjny – na poniżej wskazany numer konta bankowego:

ING Bank Śląski S.A.

BIC (SWIFT code): INGBPLPW

Nr rachunku: 55 1050 1520 1000 0092 6240 3349

W tytule proszę podać nazwisko oraz numer zamówienia

Klient, po wybraniu opcji płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie, nie później niż w ciągu 7 dni od daty złożenia. W przypadku nie otrzymania wpłaty zamówienie zostaje usunięte.

 

3. Płatność online za pośrednictwem Tpay.com (opcja BLIK)

Wygenerowany w aplikacji mobilnej naszego banku kod BLIK dzięki użyciu 6-cyfrowego kodu pozwala w sposób błyskawiczny płacić między innymi w sklepach internetowych. Kod stanowi identyfikator, który łączy użytkownika i konkretny bank w danej chwili.

 

 

4. Płatność online za pośrednictwem Tpay.com (e-przelewy)

Przy wyborze opcji Tpay jako metody do wpłaty, zostają Państwo przekierowani do wybranego systemu bankowego z gotowym formularzem przelewu do potwierdzenia gdzie wszystkie szczegóły przelewu są wypełniane automatycznie. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, nazwy sklepu ani innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty.

W systemie Tpay można dokonać transakcji następującymi przelewami transferowymi:

 

 

5. Płatność kartą płatniczą Visa, Mastercard lub Maestro.

Jako Elavon Verified Merchant należymy do bezpiecznej sieci akceptacji Elavon. Transakcje kartowe Elavon to bezpieczne i sprawdzone rozwiązania płatnicze.

 

Let's stay social @jedwabmalbery

© 2019 - Malbery. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy artykuł pojawi się na magazynie. Podaj nam swój adres e-mail oraz ilość produktów.