Menu

O firmie Malbery

 

Witaj w świecie pościeli jedwabnej…

Od 2009 roku zajmujemy się sprzedażą ekskluzywnych artykułów pościelowych wykonanych z najwyższej jakości jedwabiu morwowego. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór jedwabnych poduszek i kołder, poszew jedwabnych, a także inne luksusowe artykuły wykonane z jedwabiu morwowego takie jak: jedwabne szlafroki, jedwabne piżamy i koszulki nocne czy jedwabne maski do spania. Oprócz pościeli jedwabnej oraz produktów sypialnianych w asortymencie Malbery są szale jedwabne oraz jedwabne akcesoria do włosów: gumki i opaski jedwabne, jedwabne czepki do spania, a także stylowe turbany z jedwabiu. 

Przygodę z jedwabiem rozpoczęliśmy w 2008 roku kiedy to podczas egzotycznej podróży do Chin zachwyciliśmy się pięknem i różnorodnością jedwabnych produktów pościelowych. Prowadzeni zamiłowaniem do doskonałości jedwabiu oraz pasją rzetelnej pracy firmę Malbery (z ang. mulberry czyli morwa) założyliśmy już rok później. Od tego dnia, poprzez oferowanie pościeli jedwabnej najwyższej jakości oraz kierując się szczególną troską o Klienta zgromadziliśmy imponujaco szeroką grupę zaufanych i powracających odbiorców.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kolekcją pościeli jedwabnej Malbery mając nadzieję że piękno, magia i delikatność jedwabiu zachwyci również i Ciebie…

 

Let's stay social @jedwabmalbery

© 2019 - Malbery. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy artykuł pojawi się na magazynie. Podaj nam swój adres e-mail oraz ilość produktów.